piątek, 31 lipca 2015

Pierwsze urodziny mojego bloga

W lipcu 2014 roku założyłam bloga, dokładnie 18 lipca! Pamiętam byłam w zaawansowanej ciąży, za kilka dni miał się urodzić Antoni, a ja zamiast wić gniazdo to szalałam w necie. Wrzucałam fotki swoich wytworów. Na początku blog miał być właśnie foto-relacją moich prac. Z czasem zaczęłam powoli i nieśmiało pisać. Dużo mnie jeszcze pracy czeka bo nawet jeszcze nie raczkuję w prowadzeniu bloga. Mam jednak zamiar w przyszłości pisać, dużo więcej pisać. Prawda jest jednak taka, ze albo szyję i szydełkuję, albo piszę bloga... coś za coś :)
Powiem szczerze trochę mnie martwi to, że widzę że mam wyświetlenia, szczególnie w postach gdzie piszę więcej tekstu oraz w recenzjach moich ulubionych miejsc, ale mam bardzo znikomy odzew od Was. Wiem, że tam jesteście...
Długo się zastanawiałam jak Was rozruszać, niestety nie zadziałało zadawanie Wam pytań w postach, więc myślę że zrobię ranking komentarzy. Co to znaczy? Już mówię. Do końca lipca będę obserwowała komentarze pod moimi postami (teraźniejszymi lub starszymi). Wybiorę jeden i osobę, która go napisała nagrodzę czymś extra z mojej kolekcji! Rzecz jasna komentarze nie mogą być wstawiane anonimowo, bo nie zlokalizuję tej osoby. Uwaga to nie konkurs to ranking Waszych komentarzy.
Pozdrawiam Fabryka anki
Znalezione obrazy dla zapytania urodziny

2 komentarze:

  1. Założyłaś bloga w dniu moich urodzin. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. o to świetnie, u nas w lipiec jest pod znakiem imprez.

      Usuń

Zapraszam do komentowania :) Państwa opinie są dla mnie bardzo cenne. z góry dziękuję :)